خودش میدونه که چه اتفاقاتی میتونست نیفته من خیلی میخاستمش ولی انقدر که من میخاستمش اون منو نخواست. سالهام نتونستم فراموشش کنم چون به واقع دوستش داشتم. ولی خوب چه میشه کرد شاید اینم شانس ما دونفربود که لب رودخونه هم میرفتیم خشکیده بود فقط دلم میسوزه که این دوست داشتن زمان را حیف ومیل خودش کرد بهترین سالای عمری که یطوردیگه گذشت ومیتونست طوردیگه بگذره. ولی خوب دیگه شاید اینم پاداش عاشق شدن باشه. امیدوارم روزی برسه که نوشته هام را دیدی یاد من بیفتی . ۶سال تحمل کردم ودلم میخواست ببینمتتک تک روزاوشباشا بات حرف زدم وخندیدم و بغض کردم. این لینک کانال نوشته هامه ،امیدوارم حداقل یکی از نوشته هام راببینی و خوندی اسمم را یاد این بیفتی که چطور رفتارشد با دلش. گاه گاهی قلمی بردست میگیرم به نشان ازبرای تونوشتن.شایدسهم انتخاب شده ما چیزی باشد که آرامشمان رادرآن می یابیم.ونوشتن هم مایه آرام جان دل من T.me/ehsansamennevis

این خلوتکده دیگه به روز رسانی نمیشه ،مطالب ونوشته هام در کانال تلگرامم به آدرس زیر قابل پیگیری هست..

هام ,ولی ,نوشته ,شاید ,هم ,اینم ,ولی خوب ,شاید اینم ,نوشته هام ,یاد این ,این بیفتی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت mmoonesi mivefasl yasfloweriteh سیگما سیس 313 منتخب halerumi شرکت مهندسی مهدیس آسانبر اجناس فوق العاده جملات عاشقانه کوتاه,متن های عاشقانه زیبا